Půjčovna skútrů a motocyklů MAX Moto Rhodos

Půjčovna skútrů a motocyklů MAX Moto Rhodos je jedna z nejdéle fungujících a nejzkušenějšíš půjčoven na ostrově Rhodos. Naše dopravní prostředky půjčujeme již téměř 30 let a za tu dobu se z nás stala půjčovna, která je schopna nabídnout kombinaci prvotřídního servisu a těch nějlepších cen.

Společnost MAX Moto Rhodos - půjčovna skútrů a motocyklů se specializuje na pronájem spolehlivých skútrů a motocyklů a od vybraných světoznámých výrobců. Všechny naše dopravní prostředky jsou ve vynikajícím stavu, stará se o ně tým profesionálních mechaniků se zkušenostmi z tak náročného provozu, jako je právě půjčovna. Kvalitní a spolehlivé skútry a motocykly jsou naší hlavní prioritou.

Komunikace

Veškeré zajištění zápůjčky včetně případné komunikace při problémech jako je třeba dopravní nehoda, je možné řešit v českém jazyce. A samozřejmě, i anglicky a řecky. V případě problémů nás můžete v českém jazyce kontaktovat 24 hodin denně.

Přistavení a vyzvednutí skútrů a motocyklů

Dříve jsme skútry a motocykly přímo rozváželi, ale každý zákazník je jiný, potřebuje jinou velikost nebo tvar skútru/moto, sedí mu jiná helma či chce jiný box, takže v současné době fungujeme tak, že že Vás vyzvedneme u Vašeho ubytování, odvezeme k nám do kanceláře, kde si v klidu vyberete a vyzkoušíte skútr nebo motocykl, který Vám bude sedět nejlépe, a odjedete si. Poslední den nám moto zase předáte v kanceláři a my Vás odvezeme k vašemu ubytování. Stačí vyplnit rezervační formulář, potvrdit rezervaci a my v požadovaný den a v požadovanou hodinu přijedeme za Vámi.

 

Sídlo společnosti
Výstava skútrů
Naše kancelář
Lefkada - půjčovna

Někteří naši zaměstnanci mluví česky, ostatní pak i anglicky, všichni Vám rádi kdykoliv poskytnou požadované informace a veškerou pomoc, kteru byste mohli potřebovat.

Silniční asistenci zajišťujeme vybaveným servisním nákladním vozidlem, které nám umožňuje nejen libovolnou opravu, ale i okamžitou výměnu dopravního postředku za jiný po celém ostrově Rhodos.lefkada moto rental

Ukázka z naší nabídky:

Na celou nabídku a ceny se můžete podívat na stránce Modely a ceny


Aprilia Sport City 50cc
Aprilia Sport City 50cc Nejlepší ceny
Sym Symphony 200cc
Sym Symphony 200cc Nejlepší ceny
Piagio X7 250
Piagio X7 250 Nejlepší ceny
Benelli TRK 251
Benelli Nejlepší ceny

Cena vždy zahrnuje

 • Neomezené kilometry
 • Asistence po celém Rhodu
 • Evropské pojištění
 • Helmy
 • Zámek
 • Doručení do řady letovisek po celém Rhodu
 • Úložné boxy u většiny modelů
 • Sedadlo spolujezdce
 • Pojištění (klikněte pro detaily)
 • Silniční mapu ostrova Rhodos
 • 10 % slevy mimo sezonu

O ostrově Rhodos

Ostrov Rhodos nabízí nejen řadu krásným míst a nejrůznějších památek, ale i mnoho utajených pláží a koutků, na které nikdy nezapomenete. Využijte příležitosti si projet zelená údolí a překrásné horské masivy, navšvtivte jedny z nejúžasnějších pláží - z Rhodu odjete, ale vzpomínky na Vaše výlety Vám zůstanu již navždy.

O společnosti

MAX Moto je jedna z nejzkušenějších a nejlepších půjčoven na celém ostrově Rhodos, nabízíme kvalitní a udržované modely od malých skútrů přes silniční i terénní motocykly až po velké čtyřkolky.

Služby

Kromě nadstandardího přístupu a poradenství už při rezervaci Vám nabízíme i nonstop asistenci - ať už budete mít nějaké problémy nebo třeba nehodu, stačí kdykoliv zavolat a postaráme se o Vás. Doručení moto do moha letovisek na ostrově je také samozřejmostí.

Kontakt

Jsme zde pro Vás i ve Vašem rodném jazyce. Kontaktovat nás můžete kdykoliv, česky mluvící pracovník Vám pomůže v případě jakýchkoliv problémů.
Email: pujcovna@rhodos-skutry.cz
Telefon +420 725 471 327